Наша подорож

 
 • 1940-і роки.

  1940-і роки.

  Жінки починають працювати та заробляти власні кошти (це сталося тільки у 40-і рр.) і тому мають можливість купувати гігієнічні прокладки. У Швеції Libresse випускає у продаж перший вид прокладок з гофрованого паперу Mimosept (Мімосепт) (на сучасному етапі наша продукція має кращі назви!). Середину прокладки оточує сітка, яку потрібно закріплювати руками. Ця прокладка закріплювалася на поясі навколо стегна.
 • 1950-і роки.

  1950-і роки.

  У м. Фалькенберг ми встановили автоматичну зв’язувальну машину. Вона здійснила революцію у виробництві прокладок. Доки інші виробники зав’язували вузли руками або продавали прокладки без зав’язок, на нашій фабриці у м.Фалькенберг виробляли прокладки із зав’язаними вузлами.

 • 1960-і роки.

  1960-і роки.

  Прокладка закріплюється безпосередньо на спідній білизні. Винаходом компанії SCA є використання клейкої смужки з губчатої гуми, що утримує прокладку на місці і тому не потрібно використовувати спеціальний пояс. Якість прокладки значно зросла за допомогою надсухої поверхні.

 • 1970-і роки.

  1970-і роки.

  З’являється новий вид прокладок Libresse Anatomic (Лібресс Анатомік)! Це перша прокладка, що була розроблена таким чином, щоб вона повторювала лінії твого тіла, із додатковим матеріалом-наповнювачем в її середній частині. Ці прокладки були комфортні при носінні джинсів-кльош (саме таку назву вони мали) навіть у критичні дні.

 • 1980-і роки.

  1980-і роки.

  Життя жінки завжди є взірцем для інновацій Libresse, тому ми вважали, що дівчата не носитимуть із собою величезний пакунок прокладок під час прогулянок, під час їзди на роликах -  саме тому ми почали виробляти прокладки в індивідуальній упаковці! Краще мати вироби біля себе, коли у тебе виникає у цьому потреба. Також, у 80-і роки ми почали виготовляти перші прокладки з крильцями!

 • 1990-і роки.

  1990-і роки.

  Новітня технологія поглинання Efficapt (Эффікапт) перетворює на реальність 3-міліметрові прокладки. Вони мають такий самий захист та неймовірні поглинаючі властивості, але прокладка є тоншою та зручнішою. Це народження  Libresse Invisible (Лібресс Инвізибл)!

 • 2000-і роки.

  2000-і роки.

  Ми почали використовувати Інтернет та винайшли багато унікальних революційних технологій, такі як перші у світі прокладки для стрингів та ультратонкі прокладки Invisible Goodnight (Инвізибл Гуднайт).

 • 2010-і роки.

  2010-і роки.

  Ми завжди розробляємо продукцію, що відповідає твоїм вимогам, твоєму тілу та рухам. Нам добре відомо, якщо прокладка ідеально повторює лінії твого тіла, ти відчуваєш себе комфортно. Прокладки Libresse рухаються разом із твоїм тілом і не змінюють своє положення, забезпечуючи ідеальний захист від протікання.

 
 
 
 
 
 

Ти забула свій пароль?!

Не турбуйся! Просто вкажи своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, і ми надішлемо тобі твою інформацію.

Помилка, ти повинна ввести ім'я користувача
Помилка, введена адреса електронної пошти або ім'я користувача не існують
Новий пароль надіслано тобі на пошту
 
 
 
 
 
 
Почекай

Підписатися на новини Libresse

Новини Libresse- це відмінний спосіб дізнаватись про оновлення на нашому сайті, пропозицій, події і багато іншого. Повідом адресу своєї електронної пошти і ти нічого не пропустиш

Введена електронна адреса вже існує в переліку розсилки новин Libresse.
Твоя електронна адреса зареєстрована для розсилки новин Libresse!
Невірна адреса електронної пошти
Обов'язкові поля

Підписатися

 
 
 
 
 
 
Почекай

Відписатися від розсилки листів з новинами Libresse

Ми щось не так сказали або зробили? Будь ласка, зв'яжися з нами, щоб ми могли це виправити. Ми будемо сумувати за тобою! Але ти можеш завжди підписатися знову, якщо передумаєш

Помилка. Вказано невірну адресу електронної пошти!
Ти відмінила підписку на розсилку!
Невірна адреса електронної пошти
Обов'язкові поля
 
 
 
 
 

Привіт! На жаль,твій браузер застарий!

Оновити за допомогою однієї з нових версій.

1.5
6.0
2.0
2.0
 • Firefox
 • Internet Explorer
 • Safari
 • Chrome
 
 
 
 
 

Дякуємо за твоє запитання!

Ми отримуємо багато запитань до нашого експерта. Експерт буде відповідати лише на ті з них, які ще не задавалися раніше.

 
 
 
 
 
 

Видалити аккаунт

Твій аккаунт видалено