Твої перші місячні

Від судом та перепадів настрою до різноманітних засобів гігієни, дізнайся все, що потрібно знати про твої перші місячні. І отримай важливу пораду про те, як спокійно ставитися до менструації.

Життя під час місячних

Тут ми зібрали всю інформацію про всі аспекти менструального циклу, яка може тобі знадобитись. Місячні цілком сумісні з повсякденним життям, незалежно від фази менструального циклу.

Статеве дозрівання

Усе, що тобі потрібно знати про ознаки і стадії статевого дозрівання у жінок. Поради, які допоможуть упоратися зі складними моментами і залишатися здоровою та щасливою.

Проблеми під час місячних

Знаючи про причини проблем під час критичних днів, ти будеш підготована і зможеш легко впоратися з ними, у разі їх виникнення. Тож неважливо чи це судома, чи протікання, чи більш серйозні проблеми, що потребують допомоги лікаря – тут ти знайдеш усю інформацію.

Сексуальність і вагітність

Боїшся завагітніти чи хочеш поставити питання про секс? Тут ти знайдеш багато корисної інформації та порад про сексуальність, безпечний секс і вагітність, навчишся відрізняти міфи від правди.

Пременопауза

Можливість помітити симптоми пременопаузи означає, що ти будеш готова до змін, які відбуватимуться з твоїм тілом. Ми даємо рекомендації про те, як у цей непростий період впоратися з кровотечами, приливами і чутливістю грудей.

Догляд за V-зоною

Корисні поради й інформація про те, як доглядати за інтимною зоною і підтримувати чистоту. Для свіжості і комфорту кожен день.

Чи можуть критичні дні затримуватися через стрес?

Маєш питання стосовно перших місячних?