Жінки в ліжку

Прокинутись і виявити сліди менструальних виділень на простирадлі— це не найкращий початок дня.

Проте це може і не трапитись, якщо застосовувати правильні засоби захисту. Чому необхідно застосовувати додатковий захист уночі, щоб запобігти протіканню під час місячних? Виявляється, коли ви знаходитеся в ліжку, кров тече по-іншому, на відміну від того, коли ви стоїте. Тому вам потрібна нічна прокладка, наприклад Libresse Maxi Goodnight.

Нічні прокладки довші ззаду, ніж звичайні прокладки. Додаткова довжина попереджає протікання, коли ви лежите на спині. Деякі прокладки можуть зсуватися, якщо ви постійно перевертаєтеся й ворушитеся вночі, що також спричиняє протікання. Спеціальна форма внутрішнього шару прокладки Libresse повторює рухи вашого тіла, попереджуючи протікання під час місячних. Тож ви можете спокійно відпочивати.

Як запобігти протіканню вночі під час місячних

Піжама
Піжамні штани

Вони забезпечать додатковий шар захисту від протікань між вами й простирадлом.

Додаткові трусики
Додаткові трусики

Додаткові трусики поверх звичайної білизни також вбиратимуть виділення. Обирайте товщу бавовняну білизну темного кольору, на якій після прання не залишиться плям.

Рушник
Старий рушник

Покладіть старий рушник на простирадло перед сном. Він вбере виділення й захистить постільну білизну.

Туалетний папір
Додатковий захист

Складіть декілька аркушів туалетного паперу в довжину й покладіть їх під нічну прокладку в білизну для додаткового захисту.

Захисне покриття для матраца
Захист матраца

Спеціальне захисне покриття для матраца захистить його від плям. Якщо спите не вдома, візьміть його із собою.

Продовжити читати

Дізнайся більше