Що є що?

Існує розмаїття гігієнічної продукції, а професійна термінологія, що при цьому використовується, іноді може ввести в оману. До того ж , яку продукцію краще використовувати в той чи інший час? Відповідь коротка: все залежить від віку, інтенсивності виділень, конкретного випадку та дня твого циклу. Це інструкція, яка допоможе тобі у виборі правильного засобу гігієни.

Прокладки

Прокладки

Ультратонкі прокладки на критичні дні Libresse STYLE забезпечать надійний захист та комфорт. Завдяки своїй анатомічній формі, прокладки Libresse STYLE ідеально повторюють форму твого тіла. А стильний дизайн додасть задовлення у використанні.

Ультратонкі прокладки на критичні дні Libresse Ultra розроблені на основі технології SecureFit. Вони ідеально повторюють форму твого тіла та завжди залишаються на місці, що б ти не робила. Серія прокладок Libresse Ultra включає широкий асортимент прокладок для різних потреб: різної довжини та форми, з м'якою поверхней або поверхнею "сіточка", з екстрактами алое вера та ромашки.

Прокладки на критичні дні Libresse Natural Care з екстрактом алое вера та ромашки природнім чином нейтралізують неприжємний запах, не маскують його парфумованими ароматами. Компоненти алое вера та ромашки також мають пом'якшуючий ефект, сприяють зменшенню подразнення та підходять для чуттєвої шкіри.

Щільні прокладки на критичні дні Libresse Classic - це комфорт та захист за доступною ціною. Спеціальні поглиблення у поверхні прокладки направляють рідину до центру запобігаючи протіканню. Серія включає прокладки з м'якою поверхнею та поверхнею "сіточка".

Щоденні прокладки

Щоденні прокладки

Щоденні прокладки Libresse ти можеш використовувати у перші та останні дні місячних.

Щоденні прокладки Libresse Natural Care з екстрактами алое вера та ромашки дарують відчуття свіжості та комфорту протягом дня.

Щоденні прокладки Libresse Classic надійно поглинають рідину, дарють відчуття комфорту та м'якості за доступною ціною.

Щоденні прокладки Libresse Normal враховують особливості будови жіночого тіла, що забезпечує додатковий комфорт та відмінне прилягання. Прокладки мають додатковий шар, що забезпечує краще поглинання та нейтралізацію запаху.

Використовуй під час критичних днів…

 • Критичні дні
 • Початок критичних днів
 • Критичні дні
 • Закінчення критичних днів
 • Період часу між критичними днями
 • Овуляція

Відмінно підходить для…

 • Критичні дні
 • Прокладки для вузьких штанів
 • Прокладки для занять спортом
 • Прокладки для занять танцями
 • Щоденне використання
 • Прокладки для занять спортом
 • Прокладки для занять танцями
 

Що і коли використовувати?

Кожна дівчина особлива, як і її критичні дні. В одних вони більш інтенсивні, в інших – менш інтенсивні. Але, загалом, кількість втраченої крові не перевищує чотирьох столових ложок. Доберіть продукцію, яка підійде Вам в конкретний період циклу.


 • Початок менструацій

  Якщо наближвється час твоїх критичних днів, але ти не знаєш напевно, коли вони почнуться, ми радимо тобі використовувати щільні щоденні прокладки.

 • Критичні дні

  На цьому етапі тобі підійде будь-що із нашого асортименту – гігієнічні прокладки, щільні щоденні прокладки й тампони – вибір конкретної продукції залежить від рясності виділень. Оберіть варіант з відповідною до твого випадку поглинаючою можливістю, орієнт

 • Закінчення менструацій

  Ближче до закінчення критичних днів рясність, як правило, зменшується і тому саме в цей час тобі підійде будь-яка щоденна прокладка.

 • Проміжний період

  В період між твоїми критичними днями відмінним вибором будуть наші тонкі щоденні прокладки, які допоможуть тобі кожного дня зберегти сухість та свіжість.

 • Овуляція

  Під час овуляції у тебе може збільшитися кількість виділень, в такому випадку тонкі щоденні прокладки та поглинаючі щоденні прокладки стануть тобі у нагоді.

Використовуйте спеціальний пошук, щоб знайти потрібну тобі продукцію у нашому виставковій залі
 

Чому продукція Libresse?

-         Вона ідеально повторює лінії твого тіла завдяки унікальнїй технології SecureFit.

-         Вона завжди залишається там, де Ви її прикріпили й не допускає жодного ризику протікання

-         Ми пропонуємо великий асортимент продукції, що дозволяє задовольнити будь-які потреби жінки під час критичних днів та стилю її життя

-         Саме дрібні деталі дизайну прокладок дозволяють їм бути ефективними

-         Ми любимо жінок і допомагаємо їм зробити жіноче життя максимально комфортним

Libresse – це єдиний бренд, який використовує в продукції технологію SecureFit™, тому завдяки цій технології прокладка ідеально повторює лінії твоготіла по всій довжині, рухається разом з

 тобою та піклується про тебе  протягом всього дня.

 

Яке значення має цей символ?

 • Absorption

  Поглинання

  На кожній упаковці продукції Libresse є спеціальна шкала, що відображає здатність прокладки поглинати кров. Ця шкала допоможе Вам зорієнтуватися у довгих полицях із гігієнічною продукцією та обрати саме ту упаковку прокладок, що найбільше тобі підходить! 6 крапель на шкалі вказують на ступінь поглинання – від мінімальної до максимальної. Всередині прокладок Libresse знаходиться шар матеріалу з високими поглинаючими властивостями, що утримує вологість всередині прокладки. Спеціальні гранули з неймовірними властивостями поглинання й нейтральним для тіла рН швидко поглинають вологу та не дають можливості витіку.

 • Odeour control

  Стримування запаху

  Запах може бути викликаним бактеріями. Якщо не допускати їх розмноження, то запах значно зменшиться. SAP (super  absorbent  polymer, суперпоглинаючий полімер) виробництва Libresse – це матеріал із значними поглинаючими можливостями, здатний не тільки поглинати великий об’єм вологи та утримувати її всередині прокладки, але й протистояти появі неприємного запаху. Створюючи середовище з низьким рівнем рН (кислотності), SAP перешкоджає зростанню бактерій і нейтралізує основні складові, за допомогою яких утворюється Продукція Libresse усуває неприємний запах, використовуючи силу самої природи, щоб ти змогла відчути даровану свіжість та впевненість.

 • Secure fit

  Технологія Secure fit

  Надійному використанню продукції сприяє технологія SecureFit™, сутність якої полягає у тому, що прокладка, як і людське тіло, має лицеву та зворотню сторони. Саме, завдяки цьому прокладка ідеально повторює рухи твого тіла і тому ти завжди відчуваєш себе захищеною у будь-якій ситуації.

 • Breathable back material

  Дихаючий нижній шар

 • Surface material

  Матеріал поверхні

  Матеріал поверхні прокладки, що торкається Вашої шкіри, повинен бути максимально м’яким, щоб завадити подразненню шкіри, і в той же час, зберегти її сухою. М’який матеріал із бавовни, з якого виготовлені наші прокладки, дуже м’який та містить мікроскопічну вентиляційну систему, що пропускає вологу всередину прокладки і твоя шкіра залишається сухою. Дрібний тиснений малюнок поверхні додає особливого комфорту при вокритсанні прокладки. Завдяки застосованим технологіям прокладки набули такого комфорту, що ти їх не відчуваєш, коли користуєшся ними.

 • Body-balanced PH

  Природний кислотний баланс тіла

  Рівень рН шкіри визначає не тільки її сухість чи шовковистість. Важливо захищати шкіру від подразнення та інфекцій. Утримання низького кислотного рівня шкіри дозволяє завадити розвитку бактерій. Продукція Libresse із системою контролю запаху зупиняє розвиток бактерій шляхом регулювання природного рівня кислотності шкіри й нейтралізації основних компонентів, що впливають на появу запаху. Збалансований рівень кислотності – це ще одна причина, завдяки якій ти почуваєш себе захищеною, використовуючи нашу продукцію.

 
 
 
 
 
 
 

Ти забула свій пароль?!

Не турбуйся! Просто вкажи своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, і ми надішлемо тобі твою інформацію.

Помилка, ти повинна ввести ім'я користувача
Помилка, введена адреса електронної пошти або ім'я користувача не існують
Новий пароль надіслано тобі на пошту
 
 
 
 
 
 
Почекай

Підписатися на новини Libresse

Новини Libresse- це відмінний спосіб дізнаватись про оновлення на нашому сайті, пропозицій, події і багато іншого. Повідом адресу своєї електронної пошти і ти нічого не пропустиш

Введена електронна адреса вже існує в переліку розсилки новин Libresse.
Твоя електронна адреса зареєстрована для розсилки новин Libresse!
Невірна адреса електронної пошти
Обов'язкові поля

Підписатися

 
 
 
 
 
 
Почекай

Відписатися від розсилки листів з новинами Libresse

Ми щось не так сказали або зробили? Будь ласка, зв'яжися з нами, щоб ми могли це виправити. Ми будемо сумувати за тобою! Але ти можеш завжди підписатися знову, якщо передумаєш

Помилка. Вказано невірну адресу електронної пошти!
Ти відмінила підписку на розсилку!
Невірна адреса електронної пошти
Обов'язкові поля
 
 
 
 
 

Привіт! На жаль,твій браузер застарий!

Оновити за допомогою однієї з нових версій.

1.5
6.0
2.0
2.0
 • Firefox
 • Internet Explorer
 • Safari
 • Chrome
 
 
 
 
 

Дякуємо за твоє запитання!

Ми отримуємо багато запитань до нашого експерта. Експерт буде відповідати лише на ті з них, які ще не задавалися раніше.

 
 
 
 
 
 

Видалити аккаунт

Твій аккаунт видалено