Чи порекомендували б ви цей сайт другу?

Дякуємо за відповідь!
DSCF9768_1500x600.jpg

Сучасні дівчата постійно прагнуть більшого, кращого і готові відкривати в собі нові грані.

Але, зрештою, найголовніше – те, що вони не бояться жити сміливіше і всіляко підкреслюють свою індивідуальність. Спорт дедалі більше стає стилем життя, способом випробувати силу духу та тіла.

Ми називаємо їх #біговіcупердівчата. І з особливим натхненням створюємо абсолютно нове жіноче бігове ком’юніті – «Бігові Супердівчата Libresse». Енергійні, яскраві і впевнені в собі дівчата доведуть, що спорт - це не просто захоплення, а й життєва філософія. «Бігові Супердівчата» дуже різні - як зовні, так і внутрішньо. Але об'єднує всіх їх любов до бігу, який свого часу кардинально змінив їхній спосіб життя.

Ми обрали тих, хто на власному прикладі покаже, що секрет щастя – в сміливості і активності! На кожну учасницю команди «Бігові Супердівчата Libresse»  покладена велика відповідальність: підготовка до найважливішої бігової події осені – Wizz Air Kyiv Сity Marathon.

Шість відкритих, особливих, харизматичних дівчат вже стали Амбасадорами бігу, об’єднали навколо себе інших та готові поділитися власною історією.

"Найпрекрасніше зі мною відбувається випадково"

Наталія Попова, учасниця проекту «Бігові Супердівчата Libresse»

DSCF6716_1230x615.jpg

Бігаю я вже близько чотирьох років, пробігаю практично кожен день по 10 кілометрів, готуюся до марафону. Кілька разів пробігла напівмарафон - 21 кілометр, потім був марафон на 42 кілометри в Мюнхені. До речі, це сталося зовсім випадково. Я планувала бігти дистанцію в Києві, але незадовго до події побачила повідомлення від однієї дівчини. Вона пропонувала своє місце в Мюнхені, так як сама не могла полетіти через хворобу, і я подумала: «Чому б і ні?». Зареєструвалася, придбала квитки і полетіла одна. У Мюнхені нікого з близьких зі мною не було, коли бігла до фінішу - розплакалася. Я емоційна людина, дозволяю собі бути слабкою, тому сльози лилися рікою. І ось я фінішувала.

На фініші важливо, щоб хтось обійняв. Найкраще близька людина, але, коли близьких немає, це може бути хто завгодно, головне - щиро.

DSCF6635_1230x615.jpg

Спорт постійно присутній в моєму житті, це якась медитація. Коли я змогла схуднути на 14 кг за 2 місяці, я зрозуміла, що людському організму все «під силу». Я дотримуюся свого режиму харчування і регулярно займаюся спортом, ходжу в зал і люблю біг. Біг - це більше ніж спорт. Біг - це згусток різних почуттів, емоцій і натхнення.

Коли наступають жіночі дні, я намагаюся зменшити навантаження. Ці дні я проживаю в «light режимі». Зате після роблю наголос на силові тренування.

DSCF6789_1230x615.jpg

У мене  все найкраще трапляється випадково. Це та фраза, в яку я вірю. У мене так виходить.

Якщо людина хоче змінити своє життя, потрібно вставати і пробувати, шукати щось своє. Це може бути що завгодно, головне, щоб ти отримував задоволення. Як в дитинстві - брати і ходити на гуртки, пробувати. Не варто піддаватися модним течіям, просто знайди своє і займайся цим.

"Важливо поважати себе і бути собі цікавою"

Аліна Короленко, учасниця проекту «Бігові Супердівчата Libresse»

DSCF0369_1230x615.jpg

Коли я потрапила в клуб «Бігові супердівчата Libresse», моє оточення поповнилося новими людьми, особистостями, які надихають. Подібні бігові ком'юніті дозволяють нам бути тими, хто ми є. Коли бачиш, як дівчинка розкривається на пробіжці, як хтось побачив твій приклад або приклад подружки, розумієш - це все не дарма. Коли слухаєш захоплені історії того, хто пробіг свої перші 5 км., то надихаєшся ще більше. Це дуже заряджає.

DSCF0542_1230x615.jpg

Зараз я готуюся до марафону.Чому я так рано бігаю? Щоб підготуватися, потрібно пробігати великі дистанції по 20-30 км., і дуже часто такі тренування займають 2-3 години. Щоб побігати 2-3 години до роботи, потрібно встати рано, щоб побігати після роботи, потрібно бути не настільки втомленою.

Якщо говорити про критичні дні, то в перший день я частіше за все не тренуюся, фізично організму набагато важче. Навіть базові речі тобі даються складно. Але в цілому тренування мають бути, просто навантаження має бути мінімальне.

DSCF0589_1230x615.jpg

Одне з найсильніших вражень у моєму житті - пробігти марафон і фінішувати. Протягом всього маршруту, а це 42 км, я була під враженням. Це був марафон з Азії в Європу - єдиний в світі трансконтинентальний марафон, коли потрібно бігти з одного континенту на інший через міст на Босфорі, який перекривається тільки один раз на рік, для марафону. В цьому році ми вирішили з подругою бігти марафон з Ніцци до Канн. Я вже в передчутті, має бути дуже красиво.

Думаю, на моєму ідеальному фініші мене повинна чекати кохана людина. Обов'язково з водою і квітами. Дуже хочеться, щоб він за мене переживав і пишався.

Люблю себе за свою організованість і цілеспрямованість. Я знаю, що якщо мені щось дійсно потрібно, то я доб'юся результату незалежно від того, чим мені потрібно буде пожертвувати. Це може бути що завгодно - фінішувати марафон, схуднути, домогтися успіху в будь-якій іншій справі.

"Не біжи для медалей, біжи, щоб допомагати"

Юлія Віцько, учасниця проекту «Бігові Супердівчата Libresse»

DSCF9338_1230x615.jpg
Мої пригоди з бігом розпочалися ще в школі, де я приймала участь у районних та обласних змаганнях.  У 2014 році в Познані (Польща), відбувся мій перший організований забіг Wings for Life під лозунгом «Біжимо для тих, хто не може». Всі кошти, що збирала ця акція, були спрямовані на допомогу людям, які не можуть ходити. Тоді я вирішила: в мене є ноги, я здорова, я можу це робити і гріх було б не пробігти, не допомогти людям, які цього потребують.
DSCF8220_1230x615.jpg
Планую мій другий марафон на 42 кілометри. Марафонські дистанції бігаю рідко, бо вважаю, що 42 км — це занадто велике навантаження для організму. Моя улюблена дистанція — це півмарафон, 21 км. До речі, під час критичних днів не тренуюся, даю можливість організмові відпочити в цей період.
 
У проекті «Бігові супердівчата» я взяла участь, бо вважаю, що жінки повинні триматись разом, допомагати одна одній, мотивувати себе, адже як часто нам бракує віри в себе. Спілкування з іншими жінками — це стільки енергії, що разом можна і гори перевернути. Кожне тренування — нові знайомства, надзвичайні жінки, дівчата, особистості. Для мене це неабияка пригода, і я з великим нетерпінням чекаю на кожну нашу зустріч.
DSCF8099_1230x615.jpg
Коли, стартуючи в марафоні, зустрічаю в одномі місці десятки тисяч людей, яких об’єднує любов до цього спорту, то це неймовірне відчуття. Коли на тридцятому кілометрі мене переганяє жінка років 75-ти, то мене переповнює захоплення і бажання колись бути такою ж активною і повною енергії бабусею.
 
Найбільшою мотивацією для мене є люди, а передусім люди, які закохані по вуха в біг так само, як я.

"Якщо у тебе є чіткий план, ти можеш багато чого домогтися."

Юлія Мнухіна, учасниця проекту «Бігові Супердівчата Libresse»

DSCF4800_1230x615.jpg

Біг з'явився в моєму житті 4 роки тому. Я бігала кожен день протягом півроку. Вставала о 6.30 і бігла мінімум 5 кілометрів. Вихідні, сніг - неважливо. Потім був період зупинки - з того часу, як з'явилася кав'ярня до моменту, як я її продала. Це мене дуже підкосило. Не забарився період нестабільності - півроку бігаю, півроку - ні. І так по колу.

Все змінилося навесні цього року, коли я вирішила поставити собі за мету і пробігти напівмарафон. Тренувалася в будь-яку погоду, в будь-якому стані. У підсумку, я зробила це - мій перший напівмарафон, перший 21 кілометр. Єдине, про що я мріяла на фініші - щоб мене чекало крижане вино. Так і сталося, мене дійсно чекала подруга з крижаним вином. Я тоді сказала: «Поки у тебе є люди, які будуть чекати тебе на фініші з вином, твоє життя прекрасне»!

Якщо ти хочеш щось зробити, то бери і роби. Тобі не потрібні для цього спеціальні лосини, кросівки або святковий капелюх, тобі не потрібно нічого. Якщо ти хочеш бігати - просто бери і бігай. Кожен раз собі це повторюю.

DSCF4981_1230x615.jpg

Мені подобається, коли є якісь труднощі, і я можу з ними впоратися. Коли є завдання, яке необхідно вирішити. Для себе вирішила одне - якщо я зможу себе змусити встати і пробігти певну дистанцію, яку запланувала, значить, я зможу все.  Біг допомагає подолати що завгодно: якщо ти злий, посварився з кимось, немає настрою - просто біжи. Якщо це не допомагає, значить, біжи більше. Біг - це найкращий психотерапевт.

Вважаю, що біг повинен бути в житті кожного, він реально змінює життя. У тебе змінюються думки, очищається свідомість, ти концентруєшся на найважливішому, а від цього змінюється і те, як ти живеш.

Я помітила, що люди, які займаються бігом або яким-небудь іншим спортом, позбавлені негативу. У них немає звички обговорювати інших, злитися. Вони витрачають свою енергію на інше.

DSCF4912_1230x615.jpg
До речі, у постійних тренувань є ще одна важлива перевага. Багато хто говорить, що, коли приходять особливі жіночі дні, важко вставати з ліжка, ходити, давати собі якісь навантаження. Так ось, якщо постійно тренуватися - ніяких проблем немає! Тренуюся як зазвичай, бігаю, танцюю. Іноді навіть не помічаю, що той самий день настав, так як не було ніяких передумов.
 
Можу порадити кожному, хто хоче змінити своє життя - вставай і йди на пробіжку. Ти відчуєш в собі таку силу, що сам собі здивуєшся. Якщо ти зміг встати і пробігти, значить, ти зможеш все. Якщо зміг побороти свою лінь, побореш і інше.

"Я інвестую в своє здоров'я, щоб потім не витрачати кошти на медицину."

Поліна Потапенко, учасниця проекту «Бігові Cупердівчата Libresse»

DSCF1955_1230x615.jpg
Спорт завжди був в моєму житті, але швидше за «факультативно» - у вигляді танців, групових занять в спортзалі і так далі. Але цієї зими завдяки спортивному проекту на роботі я почала займатися бігом. Ми поставили собі за мету - пробігти напівмарафон від «Нової Пошти», тому я почала регулярно відвідувати біговий клуб. Зараз у мене нова мета - напівмарафон з «Біговими Супердівчатами Libresse», і це зовсім інший рівень підготовки.
 
Тричі на тиждень я тренуюся в біговому клубі RunBaseKiev на стадіоні «Атлет». Під час місячних я не зменшую навантаження і займаюся як зазвичай. Оскільки зараз я зосереджена на підготовці до напівмарафону, довелося тимчасово відмовитися від силових тренувань в залі, тому більше часу зараз я присвячую бігу на свіжому повітрі.
DSCF2036_1230x615.jpg
Мене саму дуже мотивують успішні бізнес-дами у віці з найгарнішою фігурою і результативною участю в марафонах. Також надають сил історії людей, які, не будучи професійними спортсменами, досягають відмінних результатів.
 
Час і фінанси, витрачені на спорт і ЗСЖ, - це мої інвестиції в довголіття, гарне самопочуття, високий рівень продуктивності і чудовий настрій. Зараз я інвестую в своє здоров'я, щоб потім не витрачатися на медицину.
DSCF1929_1230x615.jpg

Звичайно, у мене є і шкідливі звички. В першу чергу це лінь і любов до гастрономічних вражень. Але чітко поставлена мета допомагає тримати себе в руках, фокусуватися на головному і розставляти пріоритети. Тому, знаючи, що завтра мені потрібно встати о 5 ранку і на 7 піти на тренування, я навряд чи дозволю собі їсти і пити зайве.

"Щоб стати спортивним, знайдіть друга-ЗОЖніка"

Карина Воронченко, учасниця проекту «Бігові Cупердівчата Libresse»

DSCF9874_1230x615.jpg
Я займаюся з персональним тренером - 5 разів на тиждень бігаю і 2-3 ходжу в зал, де проводжу по годині-півтори. Бігати я почала півтора роки тому. Я не люблю спеку, тому тренуюся вранці або ввечері. Влітку часто займаюся на ВДНГ, тому що там багато дерев і, відповідно, тіні.
 
Спорт допомагає мені тримати себе під контролем і справлятися з усіма завданнями, як би багато я собі їх ні поставила. Оскільки у мене немає сім'ї і відносин, мені неважко поєднувати дві мої роботи з тренуваннями. При цьому я ще встигаю зустрічатися з друзями і відвідувати різні заходи. Щоб на дозвілля залишався час, на вихідних я надолужую, об'єднуючи бігові та силові заняття.
DSCF9797_1230x615.jpg
Зі спортивних успіхів пишаюся тим, що за півтора року зуміла бігти напівмарафон в 1 годину 35 хвилин. Крім того, з шести стартів у цьому році в чотирьох я взяла призові місця.
 
Навіть під час критичних днів я вкрай рідко скасовую тренування. Звичайно, я завжди попереджаю тренера, і він встановлює програму, враховуючи цей фактор, тому що в період місячних все ж краще не перевантажувати організм. До речі, ще один плюс від занять спортом - критичні дні тепер проходять у мене набагато легше і практично безболісно.
DSCF9649_1230x615.jpg
Мене мотивують досягнуті цілі - вони додають впевненості в собі і спонукають йти далі і досягати більшого. Також мене надихають історії людей, з якими я знайомлюся на зустрічах бігунів.
 
Тим, хто не може взяти себе в руки і почати займатися спортом, раджу знайти друга-ЗОЖніка, багато з ним спілкуватися і стежити за його постами в соцмережах. Тоді ви точно не зможете сидіти на дивані, тому що захочете бути схожим на свого нового знайомого.
 
Мені свого часу не довелося когось шукати, тому що моя рідна сестра займається бігом уже 5 років. Але з власного досвіду можу сказати, що багато моїх друзів почали бігати або худнути завдяки моїм постам - вони самі мені в цьому зізнаються.
 
Хоча особисто мені цікаво стежити за тренувальним процесом інших людей, тому я завжди звертаю увагу на пости про спорт і результати інших спортсменів на забігах.
 
Познайомитися з Амбасадорами бігу від Libresse ближче і полюбити спорт так само, як вони, можна буде вже незабаром
DSCF9544_1230x615.jpg
В рамках проекту «Бігові Супердівчата Libresse» розпочнуться пробіжки, до яких зможуть приєднатися всі бажаючі. Місце проведення та інші подробиці про захід можна буде дізнатися на сторінці проекту в Facebook
 
Кульмінацією проекту «Бігові Cупердівчата Libresse» стане Wizz Air Kyiv Сity Marathon, в якому команда амбассадорів бігу від Libresse продемонструє результати своєї підготовки. 
 
Підготовлено за матеріалами:

Дізнайся більше

Поділитися Опублікувати