Стабільний розвиток

Наш підхід до Стабільного розвитку

Стабільний розвиток — це не просто популярний сьогодні термін. Це ключ до збереження нашої планети. Глобальне потепління є однією з найсерйозніших проблем у сучасному світі, і компанія Essity — виробник гігієнічних і щоденних прокладок, тампонів та засобів інтимної гігієни Libresse — прагне віднайти соціально та екологічно безпечні рішення та виготовляти безпечні продукти.

Ми пишаємося тим, що виготовлення та розробка всієї продукції Libresse є екологічно безпечними. Наша компанія завжди пам'ятає про необхідність захисту нашої планети та її ресурсів. Фактично ми використовуємо оцінку життєвого циклу (Life Cycle Assessment, LCA) з початку 1990-х років і таким чином оцінюємо потенційний вплив нашої продукції на довкілля на кожному етапі її життєвого циклу, починаючи з використовуваних нами ресурсів і способів виробництва й закінчуючи готовою продукцією.

Виготовлення нашої продукції

Відповідальний вибір постачальників має для нас надзвичайно важливе значення, і ми постійно перебуваємо в пошуках нових способів скорочення впливу на довкілля шляхом створення інноваційних продуктів, продуманого дизайну та використання розумних матеріалів. Наприклад, наші постачальники целюлози використовують волокна деревини, яка походить з господарств, що відповідально ставляться до керування лісовими ресурсами. Ми підтримуємо такий підхід і прагнемо зберегти лісові ресурси та наявне різноманіття живих організмів, які в них мешкають. Essity є найбільшим у Європі приватним власником лісу й пишається своїми бізнес-процесами, які сприяють стабільному розвиткові та залишаються прибутковими. Збереження природи завжди було й сьогодні продовжує залишатися одним із найважливіших наших пріоритетів.

Основні факти стосовно стабільного розвитку

Скорочення кількості пакувальних матеріалів

Зменшення кількості відходів також є одним із наших пріоритетів. Одним зі способів скоротити відходи є зменшення товщини продуктів. Іншим — зробити меншим пакування. Починаючи з 2008 року, ми скоротили пакування на 1–14% для всіх наших продуктів жіночої гігієни.

Наприклад, ми зменшили упаковку для прокладок Ultra, а для того, щоб вони були тоншими, ми оптимізували витрати матеріалів та енергії для їх виготовлення. Завдяки цьому вони стали ще зручнішими й комфортнішими.

Засоби жіночої гігієни зазнавали певної критики в минулому через неможливість забезпечити їм утилізацію, яка б не мала шкідливого впливу на довкілля. Однак завдяки вашим відгукам нам вдалося вдосконалити наші прокладки навіть у питанні їх утилізації. Ви вказали нам на труднощі, з якими зіштовхуєтеся, коли вам потрібно викинути використану прокладку за межами дому, а смітника поблизу немає. Змивати його в туалет — теж не рішення, оскільки такі засоби захисту закорковують каналізаційну систему й негативно впливають на довкілля. Саме тому ми створили Roll.Press.Go — інноваційну прокладку в обгортці з клейкими контурами. Завдяки такому рішенню можна зручно й гігієнічно викинути використану прокладку за будь-яких умов.

Скорочення викидів в атмосферу

У межах застосування LCA ми також розглянули наш вплив на глобальне потепління або, іншими словами, викиди в атмосферу, спричинені нашою продукцією. Під викидами в атмосферу маються на увазі викиди в повітря парникових газів протягом життєвого циклу продукту. Ми доклали чималих зусиль, працюючи над скороченням викидів в атмосферу, викликаних нашою поглинальної продукцією. Зокрема, починаючи з 2008 року, ми скоротили викиди в атмосферу через наші прокладки Ultra на 20%, а наші щоденні прокладки Light — на 10%.

І ми пишаємося тим, що ми робимо в цьому напрямі. Ми піклуємося про нашу планету й людей, що її населяють, і прагнемо досягти позитивних змін. Нижче перелічені лише декілька з наших ініціатив, які це підтверджують.

Подолання наявних табу

Табу, невігластво та упередження щодо менструацій ставлять під загрозу здоров'я мільйонів жінок щодня. Ми активно протидіємо цьому. Наприклад, ми разом зі Спільною радою з водопостачання та санітарії (WSSCC) нещодавно організували тренінг з гігієни менструального циклу для дівчат віком від 10 до 12 років у м. Хайкоу, Китай. Такий захід дав дівчатам можливість обговорити особливості жіночого тіла, важливість дотримання гігієни під час менструації та дозволив пишатися тим, що відбувається з ними щомісяця.

Поширення знань

Освітня програма від Libresse «Віднайди те, що пасуватиме твоєму тілу» передбачає роботу з дівчатами в початкових школах Малайзії з приводу менструації та змін, що відбуваються в організмі під час статевого дозрівання. Кожна дівчинка отримує базовий набір від Libresse, до якого входить брошура, за допомогою якої батькам буде простіше говорити зі своїми доньками про їхнє тіло й менструацію.

Дізнайся більше