Ми тут, щоб звільнити жінок від стигматизації  | Libresse

Про що ми

Ми тут, щоб звільнити жінок від стигматизації та зруйнувати табу навколо V-зони (а це більше, ніж просто вагіна або вульва!).

Через задоволення і біль, від помірних виділень до дуже інтенсивних, від перших місячних і до останніх… і все що між ними – вагіна та вульва є потужними, чудовими частинами жіночого тіла, і заслуговують на те, щоб про них говорили та піклувались.
 
Ми підтримуємо жінок через весь гарний і не дуже, навіть незрозумілий досвід, нашим асортиментом продуктів, який допомагає краще орієнтуватися в щоденному інтимному житті (кров, кров’янисті виділення, піт, сечові виділення, після сексу – продовжіть список!), доглядаючи за найчутливішими вульвами, повторюючи форми жіночого тіла, слідуючи рухам та способу життя жінки та забезпечуючи неповторний комфорт, захист та догляд.

Новий дизайн, незмінний Libresse

Прислухаючись до вас, ми зробили висновок, що наша упаковка та логотип мають можливості для вдосконалення. Бувай, рожевий бантик! Вітаємо V, кров і виділення! А оскільки менстурація НЕ блакитного кольору, ми зруйнували цей стереотип і представляємо власну розробку -  червоний V- індикатор виділень для прокладок для місячних, що відповідає за помірні, інтенсивні та дуже інтенсивні виділення.

Дізнайся більше