Твої перші місячні

Твої перші місячні

Від судом та перепадів настрою до різноманітних засобів гігієни, дізнайся все, що потрібно знати про твої перші місячні. І отримай важливу пораду про те, як спокійно ставитися до менструації.
Puberty

Статеве дозрівання

Усе, що тобі потрібно знати про ознаки і стадії статевого дозрівання у жінок. Поради, які допоможуть упоратися зі складними моментами і залишатися здоровою та щасливою.
Життя під час місячних

Життя під час місячних

Тут ми зібрали всю інформацію про всі аспекти менструального циклу, яка може тобі знадобитись. Місячні цілком сумісні з повсякденним життям, незалежно від фази менструального циклу.
Проблеми під час місячних

Проблеми під час місячних

Знаючи про причини проблем під час критичних днів, ти будеш підготована і зможеш легко впоратися з ними, у разі їх виникнення. Тож неважливо чи це судома, чи протікання, чи більш серйозні проблеми, що потребують допомоги лікаря – тут ти знайдеш усю інформацію.
Сексуальність і вагітність

Відносини і секс

Боїшся завагітніти чи хочеш поставити питання про секс? Тут ти знайдеш багато корисної інформації та порад про сексуальність, безпечний секс і вагітність, навчишся відрізняти міфи від правди.
Пременопауза

Пременопауза

Можливість помітити симптоми пременопаузи означає, що ти будеш готова до змін, які відбуватимуться з твоїм тілом. Ми даємо рекомендації про те, як у цей непростий період впоратися з кровотечами, приливами і чутливістю грудей.
Догляд за V-зоною

Догляд за V зоною

Корисні поради й інформація про те, як доглядати за інтимною зоною і підтримувати чистоту. Для свіжості і комфорту кожен день.

Чи можуть критичні дні затримуватися через стрес?

Маєш питання стосовно перших місячних?