Етична політика

Lіbresse.ua – це сайт, де ми можемо поділитися інформацією про нашу компанію й продукцію, яку ми продаємо. Але це також і місце, де ти можеш поділитися своїми думками й ідеями, зображеннями й посиланнями, запитаннями й відповідями.

Щоб усе це працювало, і Lіbresse.ua продовжував залишатися чудовим сайтом, важливо, щоб кожний почував себе бажаним гостем, до якого ставляться дуже дбайливо.

Ось кілька основних правил, яких, як ми вважаємо, усі повинні дотримуватися:

Форум

Щоб мати можливість залишати повідомлення на форумі, тобі потрібно зареєструватися на Lіbresse.ua.
На сайті  є й інші сервіси, які також вимагають реєстрації.
Реєструючись, ти погоджуєшся з наступним:

Ніяких особистих нападів

Ти не можеш ображати, висміювати, або нападати на будь-яких  інших користувачів.  Дискредитація й наклеп, расизм і расова агітація, звичайно ж, строго заборонені. Ти не повинна передавати або оприлюднювати на цьому сайті матеріали, друковану або іншу інформацію, які порушують чинні закони або норми.

Ні поганому поводженню

Будь привітною та ввічливою. Не намагайся провокувати інших і говорити неприємні речі. Нікому не погрожуй і не будь агресивною. 
Усі повідомлення на форумі повинні бути поважними й дружелюбними. Пам'ятай, люди можуть прислухатися до твоєї думки! І не забувай, що у кожного є право на свою думку, навіть, якщо ти її не поділяєш. У цьому і полягає вся суть форуму.

Тільки реальні люди, будь ласка

Ти не можеш використовувати  Lіbresse.com для комерційних цілей, тобто для реклами/продажу товарів і послуг. Поважай закон про авторське право (тобто не розміщуй матеріали, які тобі не належать). Lіbresse.com не несе ніякої відповідальності за користувачів, що порушують закон про авторське право шляхом розміщення матеріалів, оприлюднювати які вони не мають права. Будь ласка, ознайомся із цим докладніше в Правовій заяві. 

Сайт Lіbresse повинен бути приємним місцем кожний може отримати допомогу щодо своїх місячних і схожих речей. Тому, час від часу, ми його будемо чистити, видаляючи записи, які порушують правила, суперечать закону або шкодять іншим користувачам сайту. Також, будь ласка, повідомляй нас, якщо помітиш записи, які, як тобі здається, нам слід видалити!

Фотографії

Будь обережна з фотографіями, які ти завантажуєш. Кожен користувач може завантажити фотографію у свій профіль. Фотографії будуть відображатися на твоїй сторінці й на форумі (якщо ти не вибрала анонімний статус). Пам'ятай, що кожний зареєстрований користувач може бачити твоє фото, тому будь обережна при завантаженні. І май на увазі, що завантажуючи фото, приміром, відомої людини без дозволу її/або фотографа, ти порушуєш закон.

Порушення правил

Ми сподіваємося, що деякі правила сайту Lіbresse зроблять кращим для тебе його використання, тому ми очікуємо, що всі користувачі будуть ними користуватися. Ми накладемо заборону на кожного користувача, який порушує правила або нешанобливо ставиться до інших користувачів. Прочитай більше про наші загальні умови у Правовій заяві.

Недолік Інтернету

Пам'ятай, що в Інтернеті багато людей прикидаються тими, ким вони насправді не є. Будь обережна з тими, з ким спілкуєшся, і ніколи відкрито не публікуй свою особисту інформацію на сайті. Якщо ти помітила, що хтось поводиться  дивно, питає про дивні речі й таке інше - дай нам знати!

І нарешті!

Будь ввічлива.
Бережи себе й отримуй задоволення!

Наша продукція

Зв’яжіться з нами

Ти можеш зв’язатися з компанією Libresse через:

facebook Twitter vkontakte Pinterest YouTube Instagram email telephone
 
 
 
 
 

Ти забула свій пароль?!

Не турбуйся! Просто вкажи своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, і ми надішлемо тобі твою інформацію.

Помилка, ти повинна ввести ім'я користувача
Помилка, введена адреса електронної пошти або ім'я користувача не існують
Новий пароль надіслано тобі на пошту
 
 
 
 
 
 
Почекай

Підписатися на новини Libresse

Новини Libresse- це відмінний спосіб дізнаватись про оновлення на нашому сайті, пропозицій, події і багато іншого. Повідом адресу своєї електронної пошти і ти нічого не пропустиш

Введена електронна адреса вже існує в переліку розсилки новин Libresse.
Твоя електронна адреса зареєстрована для розсилки новин Libresse!
Невірна адреса електронної пошти
Обов'язкові поля

Підписатися

 
 
 
 
 
 
Почекай

Відписатися від розсилки листів з новинами Libresse

Ми щось не так сказали або зробили? Будь ласка, зв'яжися з нами, щоб ми могли це виправити. Ми будемо сумувати за тобою! Але ти можеш завжди підписатися знову, якщо передумаєш

Помилка. Вказано невірну адресу електронної пошти!
Ти відмінила підписку на розсилку!
Невірна адреса електронної пошти
Обов'язкові поля
 
 
 
 
 

Привіт! На жаль,твій браузер застарий!

Оновити за допомогою однієї з нових версій.

1.5
6.0
2.0
2.0
  • Firefox
  • Internet Explorer
  • Safari
  • Chrome
 
 
 
 
 

Дякуємо за твоє запитання!

Ми отримуємо багато запитань до нашого експерта. Експерт буде відповідати лише на ті з них, які ще не задавалися раніше.

 
 
 
 
 
 

Видалити аккаунт

Твій аккаунт видалено