Звичайно, Libresse.com — це сайт, де ми ділимося певною інформацією про себе та продукти, які ми продаємо, однак тут знайдеться місце й для твоїх думок, ідей, картинок та посилань, запитань і відповідей.

І щоб забезпечити сприятливу атмосферу для всіх користувачів сайту Libresse.com, важливо ставитися один до одного з повагою та розумінням. Ось певні правила, яких, на нашу думку, слід дотримуватися. 

Коментарі

Щоб мати змогу залишити коментар, тобі потрібно зареєструватися на Libresse.com.
До того ж, на сайті є й інші послуги, що вимагають реєстрації.
Зареєструвавшись, ти погоджуєшся із зазначеними правилами:

— Не ображати нікого особисто
Тобі не можна нікого ображати, потішатися над особою чи виражати агресію, спрямовану на інших користувачів. Наклеп,
расизм і заохочення до них строго заборонені. Ти не повинна передавати чи публікувати на цьому Сайті матеріали, інформацію та інші повідомлення, які порушують будь-які відповідні закони чи правила.

— Поважати співрозмовників
Будь увічливою й чемною. Не намагайся провокувати чи писати недопустимі речі. Не погрожуй і не поводься агресивно.

Усі повідомлення на форумі повинні бути люб'язними й сповненими поваги до співрозмовника. Пам'ятай, що до тебе можуть дослухатися й інші! І не забувай, що кожен має право на власну думку, навіть якщо ти з нею не згодна. У цьому, власне, і полягає сутність форуму.

Реєструвати лише реальних людей

Сайт Libresse.com заборонено використовувати для комерційних цілей, тобто для реклами/продажу продуктів чи послуг. Поважай авторське право (тобто не публікуй матеріали, що тобі не належать). Libresse.com не несе відповідальності за користувачів, які порушують авторське право, публікуючи матеріали, не отримавши на це дозвіл у правовласника. Докладніше про це читай у Юридичному повідомленні.

Сайт Libresse — це місце, де кожен може знайти підтримку й допомогу щодо питань, які стосуються місячних. Тому час від часу ми перевірятимемо опубліковане й видалятимемо те, що не відповідає нашим правилам, порушує закон чи просто може образити інших користувачів сайту. І ще одне: будь ласка, повідом нам, якщо побачиш щось таке, що, на твою думку, слід видалити!

Фотографії

Ретельно обирай фотографії, які ти хочеш опублікувати. Усі користувачі можуть додати фотографію до свого профілю. Вона відображатиметься в розділі «Мій профіль» і в коментарях (якщо тільки ти не обереш режим анонімності). При завантаженні фотографії пам'ятай, що всі користувачі, які виконали вхід у систему, можуть її побачити. І будь ласка, пам'ятай: завантаження фотографії, скажімо, знаменитості без згоди відповідної особи та (або) фотографа вважається порушенням закону.

Порушення правил

Ми переконані, що деякі правила, що діють на сайті Libresse, сприяють довірливій і дружній атмосфері, а отже, ми хотіли б, щоб усі користувачі їх дотримувалися. Ми залишаємо за собою право заблокувати будь-кого, хто не дотримуватиметься цих правил чи не поважатиме інших користувачів. Більше про загальні умови користування сайтом читай у Юридичному повідомленні.

Недоліки мережі Інтернет

Пам'ятай, що в мережі Інтернет люди можуть видавати себе за тих, ким вони не є насправді. Будь обачною при виборі співрозмовника й ніколи не публікуй свої особисті дані безпосередньо на сайті. Якщо ти помітиш, що хтось поводиться дивно, ставить незвичні запитання чи щось подібне, — повідом нам про це!

І нарешті!
Поводься чемно.
Будь обачною й насолоджуйся спілкуванням!