Протягом багатьох років мільйони жінок у всьому світі щодня безпечно використовують наші продукти жіночої гігієни. Ми розуміємо, наскільки важливим для тебе є комфорт і надійність засобів захисту під час місячних. Продукти Libresse виробляються зі схвалених матеріалів, і ми дотримуємося суворих процедур і найвищих стандартів безпеки, щоб гарантувати, що для виготовлення продукції використовуються лише безпечні матеріали та складові, а також що всі продукти відповідають вимогам усіх застосовних законодавств.

Матеріали, які ми використовуємо для виготовлення гігієнічної продукції, були ретельно протестовані як внутрішніми, так і зовнішніми експертами, такими як сертифіковані тестові інститути, щоб переконатися в їхній безпечності при використанні за призначенням та дотриманні всіх законодавчих та регуляторних вимог.

Ми створили цей огляд, щоб допомогти тобі зрозуміти, із чого складаються наші гігієнічні та щоденні прокладки. Він містить інформацію про всі використані матеріали. Внизу сторінки розташований глосарій.

Чи безпечно використовувати гігієнічні  й щоденні прокладки Libresse?

Усі гігієнічні продукти Essity є цілком безпечними для використання за призначенням та містять загальнопоширені матеріали, які впродовж багатьох років застосовувалися у виробництві різноманітних поглинальних гігієнічних продуктів для мільйонів жінок у всьому світі. Сировина, як правило, вибирається відповідно до її здатності поглинати та утримувати вологу. Завдяки цьому наші продукти запобігають протіканням і забезпечують комфорт.

Крім того, ми співпрацюємо з EDANA, Європейською асоціацією виробників нетканих матеріалів та виробів одноразового використання, щоб забезпечити дотримання найвищих стандартів безпеки навколишнього середовища та продуктів. Члени Edana добровільно взяли на себе зобов'язання забезпечувати високий рівень якості та безпеки поглинальних гігієнічних продуктів.

Чи всі матеріали, що входять до складу гігієнічних і щоденних прокладок, зазначені на пакуванні?

Наразі застосовні юридичні норми цього не вимагають. Щоб допомогти нашим споживачам, ми зазначаємо, чи присутні ароматизатори. Таким чином ми попереджаємо людей із чутливою шкірою.

У таблиці нижче зазначено основні види сировини, яку ми використовуємо для виготовлення продукції. Наш вибір обумовлений надзвичайними властивостями речовин поглинати й утримувати вологу.

Склад прокладок Essity, тампонів і щоденних прокладок, Європа

Частина продуктуМатеріалФункція
Матеріал зовнішнього покриттяВолокнистий матеріал, виготовлений з поліпропілену/поліетиленового поліестеру/віскози.Продукт забезпечує відчуття сухості й комфорту завдяки поглинанню надлишкової вологи.
Поглинаючий шар Поруватий матеріал, виготовлений із деревного волокна або поліестеру.Відводить рідину від поверхні до центру продукту, де вона й зберігається.
Поглинальний шарВолокниста маса, поєднання целюлози й суперабсорбентів у гігієнічних і щоденних прокладках. Для виготовлення тампонів замість цього використовується віскоза (якщо потрібно). У деяких продуктах використовується поруватий паперовий матеріал.Поглинає та утримує вологу.
Клейка речовинаКлейка речовина складається з полімерів та синтетичних смол.Клейка речовина виконує дві функції:
1. Склеює різні шари продукту.
2. Прикріплює продукт до білизни.
Матеріал нижнього шаруПоліетиленова плівка. У деяких щоденних прокладках використовується волокнистий матеріал.Запобігає протіканню.
Мотузка тампона (де необхідно)Поліестер і бавовна.Допомагає видаляти тампон гігієнічним шляхом.
Аромат (лише для деяких продуктів)АроматизаторНадає продукту запах свіжості.
ВізерунокЧорнилоПідкреслює форму продукту і його функцію.
Захисний пакувальний папірПапір, вкритий силіконом.Він захищає клейку смугу на звороті продукту.
Індивідуальна упаковка (для деяких продуктів)Поліетиленова плівка, вкрита силіконом (для деяких продуктів).Забезпечує захист продукту від забруднення, коли ти носиш його із собою.
Зовнішнє пакування продуктуПоліетиленові пакети чи коробка.Захищає продукт. Це пакування, яке ти бачиш на полицях у магазині.

Глосарій

  • Відновлювана целюлоза: волокниста маса, виготовлена з деревини, отримання якої обумовлене правилами відповідального ставлення до збереження лісів. Целюлоза використовується для виготовлення наших гігієнічних і щоденних прокладок.

  • Волокна віскози (де необхідно, стосується тампонів):деревні волокна зі структурою, що нагадує бавовну. Ми використовуємо цю сировину для виготовлення тампонів, однак цей матеріал широко застосовується для виробництва одягу, такого як футболки, сукні та підкладки.

  • Волокнистий матеріал (нетканий): тонкий матеріал, що нагадує на дотик тканину. Термін використовується в текстильній промисловості для позначення матеріалів, які не були зіткані чи зв'язані, наприклад, повсть.

  • Полімери: великі ланцюгові молекули, які можуть бути як природного, так і синтетичного походження. Наприклад, пластик, як і твоє ДНК, містить полімери.

  • Поліпропілен/поліетилен/поліестер: найпоширеніші у світі види пластику. Їх використовують для виготовлення великої кількості повсякденних речей, починаючи з білизни й закінчуючи простирадлами.

  • Суперабсорбуючий полімер (SAP): використовується через його здатність утримувати вологу. Найчастіше зустрічається в прокладках, підгузках і компресах.

  • Синтетична смола: в'язка рідина, яка швидко твердішає, завдяки чому вона чудово «склеює» різні матеріали.

Щоб отримати більше інформації, зв'яжися з нами.