Щоночі мільйони і мільйони з нас відчувають безсонню під час місячних (#місячнобезсоння).
 
Ми стелимо рушники, одягаємо додаткову білизну, обнімаємо грілки, приймаємо душ о другій годині ночі. І глушимо біль таблетками… або задоволенням.
 
Тому що місячні ніколи не сплять. Навіть якщо ми відчайдушно цього хочемо.
 
Оскільки наші матки кровоточать, а животи здуті, ми напівпрокинулися й напівспимо.
 
Нам жарко і холодно, ми страждаємо, ми обнімаємо. Ми підскакуємо, крутимося, лежимо нерухомо, молячись, щоб наші прокладки залишалися на місці. В багатьох страх перед плямами на простирадлі краде дорогоцінний сон.
 
Ми ходимо навшпиньки до туалету, поки наші партнери, діти чи домашні тварини блаженно сплять – це благоговіння чи заздрість, яку ми відчуваємо?
 
І весь цей час безсонні — дві години на ніч, чотири ночі на рік і місяці, місяці й місяці протягом нашого життя.
 
Настав час пролити світло на те, що відбувається вночі. Заради всіх нас, які сміливо переживають ніч, що ми разом, хоч би й не знайомі. Тому що місячні ніколи не сплять, але чому маємо й ми?

Приєднуйтесь до нашого квесту в пошуку сну #місячнобезсоння.

Спи сміливіше.

Безсоння під час місячних

62%
62% жінок сплять гірше, коли в них місячні*
5 місяців
Жінки втрачають близько 5 місяців сну протягом життя через місячні*
1/3
Третина жінок не сплять через можливі плями на простирадлі*

Хороший нічний відпочинок є основною складовою нашого здоров’я та благополуччя. Лише одна погана ніч може змусити вас відчувати себе на задньому плані до кінця тижня.

Проблема в тому, що багато хто з нас не може отримати якісний сон, якого прагне. Так само, як існує різниця в оплаті праці, різниця в болі та різниця в задоволенні, існує також значна нерівність, коли справа стосується нашого сну. Коли у нас місячні і ми відчуваємо місячнобезсоння, розрив лише збільшується. Сором і стигматизація, якими пронизана менструація вдень, не зникають вночі. Навпаки, це посилюється. А отже, багато хто з нас докладає чимало зусиль, щоб контролювати свої місячні перед сном і протягом ночі.

Ми прагнемо змінити це, проливаючи світло на реалії, з якими жінки стикаються вночі під час місячних. Тим самим, ми допомагаємо жінкам почуватися несамотніми та більш обізнаними та приймати себе і свої переживання більш спокійно.

Спробуй наші нові гігієнічні прокладки Libresse Goodnight з технологією Max Cour-V™. Що підлаштовується під Ваші виділення. Підлаштовується під Ваше тіло.

Список літератури

Дослідження було проведено Ketchum Research and Analytics від імені Essity та Libresse. Загалом було опитано 10 871 учасник на чотирьох ключових ринках: Великобританія, Італія, Франція, Швеція, Китай, Аргентина, Колумбія, Росія, Малайзія та Йорданія. Польова робота тривала з 24 грудня по 24 січня і була проведена Dynata