Наша екологічна місія

Libresse підтримує благополуччя жінок та світу, в якому вони живуть. Наша мета – до 2030 року скоротити вуглецевий слід нашої компанії на 30%.

Ми захищаємо здоров'я жінок, знищуючи табу та сором щодо їхніх тіл. Але жіноче здоров'я неспроможне існувати без здоров'я світу, де вони живуть. Ось чому ми прагнемо скорочення нашого вуглецевого сліду та несприятливого впливу нашої продукції на навколишнє середовище.

Ми чесно і відкрито говоримо про все – вульви, місячні, виділення, список можна продовжити – і хочемо бути настільки ж прозорими у сфері наших екологічних цілей, як і з приводу згустків або грудочок у виділеннях.

Чорні трусики на плинному фоні
Товари, придатні для повторного використання

Ми рухаємося до виробництва більш дружніх до місячних та планети товарів. З нашими багаторазовими трусиками для місячних – на 88% менше відходів!

Матеріали, що відповідають цілям сталого розвитку

Ми завжди в пошуку розумних матеріалів, які зможуть зробити наші товари добрішими до планети (і до вульв).

Ще більше зменшення

Менше товару, менше упаковки, менше відходів. Ми скорочуємо наш вуглецевий слід, використовуючи матеріали та упаковку лише там, де це необхідно.

Що ми робимо, щоб досягти поставленої нами мети у сфері сталого розвитку

17%
скоротили викиди CO2 під час виробництва наших прокладок Ultra*
50%
матеріалів зовнішньої упаковки наших прокладок придатні для повторного використання
100%
матеріалів упаковки наших щоденних прокладок придатні для повторного використання
*На основі оцінки життєвого циклу прокладок Ultra, проведеної у 2019 р. щодо показників 2008 р.
Зображення Проєкту V

Проєкт V

Наші еко-обіцянки входять до нашого більш масштабного Проєкту V, мета якого – підтримка благополуччя жінок та світу, в якому вони живуть. Тому що ми не можемо дбати про своє здоров'я, не дбаючи про здоров'я планети.

Під нашим вуглецевим слідом ми маємо на увазі загальний обсяг парникових газів – наприклад, вуглекислого газу (CO₂) та метану (CH₄) – які викидаються в атмосферу під час виробництва, використання та утилізації наших товарів.