Покращуємо добробут жінок по всьому світу за допомогою ПРОЄКТУ V

Ми прагнемо зруйнувати табу про місячні,вагіни та вульви, щоб жінки по всьому світу відчували підтримку.

Нам, дівчатам, говорять, що місячні – це щось брудне. А якщо у нас немає місячних, нам говорять,що ми не жінки. Бути жінкою не завжди легко, тому необхідно проводити більше дослідженнь, розмов та підтримки в цьому питанні.

Слова мають силу. Але для того, щоб відбулися справжні зміни потрібно діяти.

ПРОЄКТ V- це ініціатива, яка надихає на зміни та сприяє покращенню інтимного добробуту жінок в усьому світі.

ПРОЄКТ V

Що ми робимо в глобальному маштабі

Nosotras education
Колумбія

Наша освітня програма допомагає дівчатам зрозуміти, як їх тіла ( і свідомість) змінюються в міру їх розвитку. Кампанія проводиться вже 35 років, і щороку ми охоплюємо 1 500 000 дівчат!

Saba education
Мексика

Ми працюємо зі школами, щоб допомогти дівчаткам відкрито розповісти про табу, таких як менструація і вагітність в підлітковому віці.

Libresse pack
Китай

У співпраці з благодійною організацією Alibaba Charity ми пожертвували 30 000 товарів медичним працівникам-жінкам, а ще 6000 були відправлені до лікарень в Сяогань під час пандемії COVID-19.

Bodyform bloodnormal
Великобританія

Ми успішно провели кампанію за те, щоб керівництва телеканалів скасували заборону на зображення менструальної крові червоного кольору на телеекрані.

Je soutiens Nana
Франція

Після запуску «Viva La Vulva» нашим брендом Nana у Франції більше як 10 000 людей подали петиції про заборону цієї кампанії, що викликало ще сильніше рух #JesoutiensNana (#ЯПідтримуюNana) на захист нашої кампанії.

Nuvenia Round Table
Італія

Команда Essity взяла участь у Круглому Столі з Міністром з питань гендерної рівності, метою якої було подолання бар'єрів в області менструальної гігієни.

Глобальний звіт - трекер з дослідження табу пов'язаних з V-зоною - GVTT

GVTT звіт

Libresse Global V Taboo Tracker - це наш постійний проєкт допомоги, розроблений для кращого розуміння табу навколо вагін , місячних та вульв. Тому що, розуміння має вирішальне значення для змін.

Як ти можеш допомогти нашому ПРОЄКТУ V

Жінка тримає немовля

Нам важливий твій досвід

Ми вважаємо, що наші тіла і досвід мають бути почуті, і якщо ми будемо прислухатися один до одного це зможе допомогти нам всім. Ось чому ми просимо жінок всього світу поділитися своїми #історіїVсередині і зробити їх надбанням громадськості.
Прийшов час зробити так, щоб твій голос був почутий.

Приєднайся до розмови

Прочитай інші історії і допоможи порушити тишу, поділившись своїм досвідом у соціальних мережах. Прийшов час зробити так, щоб твій голос був почутий.

У що ми віримо

Pink origami vulva

Наша ціль

Боротись з табу і страхами, які оточують жінок і їх V-зону.