Наш підхід до сталого розвитку
Наш підхід до сталого розвитку

Наш підхід до сталого розвитку

Сталалий розвиток - це не просто оманливе слово або приклад - це запорука виживання нашої планети.
 
Ми не повинні казати вам, що глобальне потепління є однією з найсерйозніших проблем у світі сьогодні, але ми хочемо, щоб ви знали, що компанія Essity, яка виробляє прокладки для місячних та поглинаючі щоденні прокладки, тампони та інтимне мило Libresse, завжди в пошуку соціальних та екологічно безпечних рішень, а також виробництво безпечної продукції. Ми хочемо покращити добробут жінок і трансгендерних людей скрізь, і ми не можемо цього зробити, якщо ми робимо безлад на планеті, яку всі ми називаємо домом.
 
У Libresse ми пишаємося тим, що виробляємо та розробляємо свою продукцію на основі стійкого розвитку. Як компанія, ми завжди усвідомлювали захист нашої планети та її ресурсів - від того, що ми отримуємо, до того, як ми виробляємо, і доставляємо своїм споживачам. Ми знаємо, що нам потрібно пройти довгий шлях, але ми б хотіли, щоб ви приєднались до нашої подорожі сталого розвитку, де ми поділимось своїми знаннями та тим, що ми плануємо робити.

Зниження CO₂

Коли ми маємо на увазі вуглецевий слід, це означає загальну кількість парникових газів - таких, як діоксид вуглецю (CO₂) та метан (CH₄), які виділяються в атмосферу під час виробництва, використання та утилізації продукту. Високий рівень CO₂ в атмосфері сприяє глобальному потеплінню, тому зменшуючи викиди CO₂, ми зменшуємо свій вплив на клімат.
 
Ми розраховуємо знизити CO₂ шляхом проведення LCA (Life Cycle Assessment) - Оцінки життєвого циклу, яка вивчає повний вплив продукту на навколишнє середовище, від виробництва сировини до використання продукту, переробки відходів та транспортування.
 
Вимога щодо зниження CO₂ на нашій упаковці поширюється на всі наші прокладки для місячних Ultra та на наші щоденні поглинаючі прокладки. Зниження становить 6% і розраховується як середнє значення для цих продуктів, а також з останнього оновлення у 2018 році прокладки для місячних Ultra та у 2016 року для основних щоденних поглинаючих прокладок, і включає зміни як у продукті, упаковці, так і у виробництві. LCA (Оцінка життєвого циклу) для цього зниження виконується відповідно до ISO 14040, спеціальними правилами категорії товарів, і був перевірений зовнішнім стороннім верифікатором.
 
Ми почали працювати над 100% відновлюваною електроенергією (від сонця, води, вітру та біомаси) у власному виробництві, замість обмежених джерел енергії, таких як нафта, природний газ та вугілля. Електроенергія з відновлюваних джерел має менший вуглецевий слід, ніж електроенергія на викопному паливі, і суворо регулюється та контролюється.
 
Електроенергія, що поновлюється, отримується відповідно до сертифікатів, через Гарантію походження. Essity придбала сертифікати на 100% використання електроенергії для виробництва на власних заводах.

Інновація продукту

Ми постійно шукаємо нові розумні способи зробити нашу продукцію кращою та більш екологічною. Ми робимо це за допомогою розумних джерел матеріалів та завжди думаємо нестандартно, коли справа стосується нових, більш працездатних продуктів.
 
Сталий розвиток починається з відповідального пошуку, тому дуже важливо завжди шукати шляхи зменшення впливу на навколишнє середовище в нових продуктах завдяки розумному дизайну та матеріалам. Наприклад, ми використовуємо лише целюлозу (що походить із лісу), яка використовується, для виготовлення наших прокладок для місячних Ultra та поглинаючих щоденних прокладок, і ми зменшили пластик на задньому аркуші наших прокладок Ultra. Бути добрим і уважним до природи означає для нас мир, і тому це те, що ми продовжуємо проводити на кожному етапі нашої подорожі до сталого розвитку.

Упаковка

Так, це те, що має значення всередині, але те, як ми загортаємо наші продукти і надсилаємо їх у світ, теж має значення. Ми працюємо над значним зменшенням упаковки, і там, де ми не можемо скоротити, змінюючи ситуацію завдяки більш стійкому вибору. Ось як:

1. Скорочення упаковки

Роблячи нашу продукцію тоншою, ми використовуємо менше матеріалів і менше упаковки - це означає менше відходів в цілому. Роблячи це, ми зменшили упаковку на 14% на всіх наших щоденних прокладках з 2008 року. Тонші прокладки також є для вас більш зручними та практичними, тому це справді безпрограшний варіант.


2. Більш стійке пакування

Ми також зробили заміну упаковки, виготовлену з матеріалів із поновлюваних джерел, у значній частині нашого асортименту.


Прокладки для місячних Ultra

  1. Принаймні 50% зовнішньої упаковки наших прокладок Ultra виготовлені з пластику з відновлюваних джерел, використовуючи вирощені цукрові тростини, і наші зовнішні пакети для прокладок Ultra також підлягають вторинній переробці. Вміст 50% відновлюваної упаковки перевірено відповідно до EN 16604.2015 або ASTM D6866.
  2. Для зовнішніх мішків нашої прокладки для місячних Ultra (не враховуючи легких обгортань навколо власне продукту): оцінка претензії «Утилізаційна упаковка» проведена на основі ISO 14021 (Самозаявлені екологічні вимоги), ISO 18604 (Упаковка та навколишнє середовище) та вимоги RecyClass.

Поглинаючі щоденні прокладки

  1. Паперова упаковка наших щоденних прокладок виготовлена з відновлюваних волокон, і наша паперова упаковка також підлягає переробці.
  2. Оцінка твердження «Утилізаційна упаковка» проведена на основі ISO 14021 (Самозаявлені екологічні вимоги), ISO 18604 (Упаковка та навколишнє середовище) з керівництвом керівних принципів вторинної переробки від CPI та CEPI. *

* Фактична утилізація матеріалу залежить від наявності системи переробки у вашому місті.