Стабільний розвиток

Наш підхід до сталого розвитку

Сталий розвиток — це не просто популярний сьогодні термін. Це ключ до збереження нашої планети. Глобальне потепління є однією з найсерйозніших проблем у сучасному світі, і компанія Essity — виробник гігієнічних і щоденних прокладок Libresse, прагне віднайти соціально та екологічно безпечні рішення та виготовляти безпечні продукти.

В компанії Essity благополуччя жінок та зниження негативного впливу на екологію є стратегічною метою. Ми постійно працюємо над вдосконаленням продукції і досягли прогресу в останні роки. Ми усвідомлюємо важливість захисту нашої планети та її ресурсів на всіх етапах виробництва: від вибору постачальників, виготовлення продукції і до постачання готової продукції споживачам.

Вибір відповідальних постачальників

Відповідальне постачання матеріалів є важливим, і ми завжди шукаємо шляхи зменшення негативного впливу на навколишнє середовище в нових продуктах, що втілюється в розумній розробці дизайну та вибору матеріалів. Наприклад, наші постачальники целюлози використовують деревне волокно, постачання якого є керованим. Підвищена увага до природи є пріоритетом, який ми продовжуємо переслідувати.

*Скорочення викидів вуглецю завдяки прокладкам Ultra в Європі в період 2008-2019 рр., базується на оцінках життєвого циклу (LCA), проведених Essity та перевіреними Шведським інститутом екологічних досліджень, 2019 р.

Скорочення викидів в атмосферу

Використовуючи методологію оцінки життєвого циклу (Life Cycle Assessment) ми також розглянули наш вплив на глобальне потепління або, іншими словами, викиди вуглецю в атмосферу, спричинені нашою продукцією. Під викидами в атмосферу мається на увазі викиди в повітря парникових газів протягом життєвого циклу продукту. Зокрема, починаючи з 2008 року, ми скоротили викиди в атмосферу завдяки нашим прокладкам Ultra на 17%.

Більш екологічна упаковка

В рамках нашого зобов'язання покращити добробут жінок та зменшити екологічний та вуглецевий слід на планету, ми вдосконалили упаковку, що складається з відновлюваних матеріалів. Це стосується більшості продуктів з асортименту Libresse: всі щоденні прокладки, гігієнічні прокладки Ultra та Maxi.

У складі пластикової упаковки для гігієнічних прокладок тепер використовується щонайменше 50% поновлювальних природніх шляхом матеріалів, як відповідально вирощений цукровий очерет, а картонна упаковка щоденних прокладок на 100% складається з поновлюваних волокон.

На 50% відновлювальний склад упаковки перевірено відповідно до EN 16640: 2015 або ASTM D6866.

Скорочення кількості пакувальних матеріалів

Зменшення кількості відходів також є одним із наших пріоритетів. Одним зі способів скоротити відходи є зменшення товщини продуктів. Іншим — зменшити упаковку. Ми зменшили упаковку на 14% для всіх наших тонких прокладок з 2008 року. Наприклад, ми зменшили упаковку для прокладок Ultra, а для того, щоб вони були тоншими, ми оптимізували витрати матеріалів та енергії для їх виготовлення. Завдяки цьому вони стали ще зручнішими й комфортнішими.

Засоби жіночої гігієни зазнавали певної критики в минулому через неможливість забезпечити їм утилізацію, яка б не мала шкідливого впливу на довкілля. Однак завдяки вашим відгукам нам вдалося вдосконалити наші прокладки навіть у питанні їх утилізації. Ви вказали нам на труднощі, з якими зіштовхуєтеся, коли вам потрібно викинути використану прокладку за межами дому, а смітника поблизу немає. Змивати його в туалет — теж не рішення, оскільки такі засоби захисту закорковують каналізаційну систему й негативно впливають на довкілля. Саме тому ми створили Roll.Press.Go — інноваційну прокладку в обгортці з клейкими контурами. Завдяки такому рішенню можна зручно й гігієнічно викинути використану прокладку за будь-яких умов.

Подолання наявних табу

Табу, невігластво та упередження щодо менструацій ставлять під загрозу здоров'я мільйонів жінок щодня. Ми активно протидіємо цьому. Ми розпочали кампанії, що руйнують табу навколо жінок, наприклад Viva La Vulva і Blood Normal. Також, ми разом зі Спільною радою з водопостачання та санітарії (WSSCC) організували тренінг з гігієни менструального циклу для дівчат віком від 10 до 12 років у м. Хайкоу, Китай. Такий захід дав дівчатам можливість обговорити особливості жіночого тіла, важливість дотримання гігієни під час менструації та дозволив пишатися тим, що відбувається з ними щомісяця.

Поширення знань

Освітня програма від Libresse «Discover What Fits Your Body» («Віднайди те, що пасуватиме твоєму тілу») передбачає роботу з дівчатами в початкових школах Малайзії з приводу менструації та змін, що відбуваються в організмі під час статевого дозрівання. Кожна дівчинка отримує базовий набір від Libresse, до якого входить брошура, за допомогою якої батькам буде простіше говорити зі своїми доньками про їхнє тіло й менструацію. 

І ми пишаємося тим, що ми робимо в цьому напрямку. Ми піклуємося про нашу планету й людей, що її населяють, і прагнемо досягти позитивних змін. Тут перераховані лише декілька з наших ініціатив, які це підтверджують.

Дізнайся більше