secure fit

Життя завжди непередбачуване. Бувають дні, коли ти дуже вимоглива до свого тіла, особливо якщо ти активна. Тому остання річ, якою хотілося б перейматися, коли ти зайнята, — це надійність твоїх засобів гігієни. Саме тому Libresse (Лібрес) винайшли систему Потрійного Захисту. Неважливо чи ти обслуговуєш столики, кидаєшся з головою у танок на заняттях зумби чи висиш (робиш піруети) на цирковій трапеції — прокладки Лібрес були створені, аби завжди залишатися там, де ти її прикріпила: потрійний захист від протікань, жодних драм.

Шар, що швидко поглинає

Унікальна форма

Поглинаючі бар'єрчики

Libresse Rainbow

Secure Fit

Прокладки Потрійний Захист мають щільно прилягаючу передню частину, а їх задня частина повторює форму твого тіла, забезпечуючи надійність, як би активно ти не рухалась. Їхні непротікаючі крильця, внутрішній шар, що швидко поглинає рідину, а також бар’єрчики по краях прокладки, поєднуючись, гарантують тобі потрійний захист від протікань — усе це робить їх одними з найкращих гігієнічних прокладок на всі випадки життя: як для активних занять спортом, так і для щоденних справ. Із таким поєднанням сили, щільного прилягання і захисту від протікань ти можеш жити без остраху.

Окрім усього, вони також ультра тонкі. То ж не лише інші не будуть знати про «ці дні» у тебе, але й ти їх майже не будеш помічати. 

Дізнайся про гігієнічні прокладки

Дізнайся більше про наші гігієнічні прокладки