Полиця у ванній кімнаті

Коли ти вперше усвідомлюєш потребу ввести нові звички для інтимної гігієни у свій щоденний ритуал догляду за собою, перспектива вибору оптимальних щоденних чи звичайних прокладок з наявного асортименту може пригнічувати

Але це зовсім не складно, якщо ти знатимеш, що саме тобі потрібно.

Щоб спростити цей процес, подумай про те, якому способу життя ти віддаєш перевагу, адже саме він визначає твої потреби щодо інтимної гігієни. І те, як ти доглядатимеш за своєю інтимною зоною, залежить від того, чим ти займаєшся протягом дня, чи є в тебе лобкове волосся та на якому життєвому етапі ти перебуваєш.

Якщо ти підліток

Ти повинна ретельно дотримуватися основних правил гігієни інтимної зони незалежно від того, почались у тебе місячні чи ні. Для щоденного догляду за зоною бікіні ти можеш використовувати гель Libresse Intimate Wash з екстрактом м'ятної води. А оскільки менструація, мажучі виділення й звичайні виділення можуть з'являтися раптово та неочікувано, ми радимо тобі також користуватися щоденними прокладками Libresse. Вони забезпечать відчуття свіжості й комфорту там, де потрібно.

Якщо ти займаєшся спортом

Дуже важливо потурбуватися про чистоту інтимної зони після занять спортом. Для цього ти можеш скористатися гелем для інтимної гігієни Libresse. Якщо немає часу на душ, у пригоді стануть вологі серветки для інтимної гігієни — вони швидко й легко повернуть відчуття свіжості в інтимній зоні. Дихаючі щоденні прокладки Libresse DailyFresh з формулою ProSkin також сприятимуть підтриманню чистоти й комфорту протягом дня.

Якщо ти часто подорожуєш

Якщо ти постійно в русі і в тебе немає змоги приймати душ так часто, як цього хотілося б, обирай щоденні прокладки Libresse DailyFresh. Вони так само пропускають повітря, як і білизна з бавовни, а отже, ти відчуватимеш чистоту і комфорт в інтимній зоні. І спробуй також скористатися серветками для інтимної гігієни після відвідання вбиральні. Вони повернуть тобі відчуття свіжості, позбавлять неприємного запаху й відновлять pH-баланс інтимної зони.

Якщо ти щойно зробила воскову депіляцію чи поголила волосся в інтимній зоні

Регулярне видалення волосся в зоні бікіні може викликати підвищення чутливості шкіри, її сухість і навіть подразнення. Спеціальний мус для догляду за шкірою після депіляції Libresse Intimate Mousse містить екстракт календули, який заспокоює й зволожує чутливу шкіру інтимної зони після гоління в душі. Не забудь скористатися ексфоліантом для видалення ороговілого епітелію та зволожувальним гелем з екстрактом алое вера. За кілька днів ти можеш повернутися до використання звичних засобів Libresse для щоденного очищення. Окрім цього, відчуття комфорту протягом дня тобі допоможуть забезпечувати щоденні прокладки Libresse DailyFresh.

Якщо ти молода мама

Після народження дитини твоя інтимна зона, швидше за все, подразнена й запалена. Для заспокоєння шкіри ми радимо тобі скористатися мусом для інтимної гігієни Libresse Soothing Wash Mousse з вітаміном Е та екстрактом календули. Захистити білизну від постнатальних виділень, забезпечити відчуття чистоти й позбавити неприємного запаху допоможуть щоденні прокладки Libresse. Свіжість інтимної зони можна відновити за допомогою серветок для інтимної гігієни з вітаміном Е і заспокійливим ефектом. Скористайтеся ними після відвідання вбиральні.

Продовжити читати

Дізнайся більше