Серветки для інтимної гігієни

Після досягнення статевої зрілості догляд за інтимними зонами не може обмежуватися лише милом і водою.

Тому для чистоти й гігієни твоєї інтимної зони тобі слід розробити щоденний ритуал з інтимної гігієни. І в такому разі що б не підготувало для тебе життя, ти завжди почуватимешся впевнено й відчуватимеш свіжість та комфорт.

Для того, щоб спростити тобі життя, був розроблений цілий ряд чудових засобів, завдяки яким ти легко зможеш спланувати свій щоденний ритуал з догляду за інтимною зоною, відштовхуючись від своїх побажань і потреб. Ось деякі з них. Можливо, ти захочеш додати їх на свою полицю у ванній кімнаті.

Гелі для інтимної гігієни

Для очищення інтимної зони потрібно використовувати лише ті продукти, які були розроблені спеціально для чутливої шкіри, адже тільки вони не пошкоджують чутливий pH-баланс піхви. Це проблема, яка часто виникає при застосуванні ароматизованого мила чи піни для ванни. Найкращий вибір — гель для інтимної гігієни. Деякі гелі для інтимної гігієни спеціально розроблені для нейтралізації неприємного запаху, у той час як інші здатні заспокоїти подразнену шкіру чи зволожити її. Гелі для інтимної гігієни бувають не лише у вигляді гелю, а й кремо- й мусоподібними. Тут ти вільна вибирати те, що тобі до вподоби.

Серветки для інтимної гігієни

Серветки для інтимної гігієни дарують відчуття свіжості в інтимній зоні. Тому використовуючи їх після вбиральні, ти почуватимешся комфортніше. Особливо корисними вони будуть під час місячних, оскільки вони можуть легко й швидко освіжити всю інтимну зону без зайвих зусиль. А якщо ти багато подорожуєш — відвідуєш фестивалі чи часто їздиш у відрядження, — серветки і тут стануть тобі в пригоді.

Щоденні прокладки

Щоденні прокладки захищають білизну від виділень, а ти постійно відчуваєш чистоту й комфорт.

Зараз існує чималий вибір продуктів для інтимної гігієни, а отже, кожен може обрати саме те, що відповідатиме його потребам.

Якщо ти займаєшся спортом, обирай засіб, який допомагатиме тобі в подоланні пітливості інтимної зони, запобігаючи накопиченню там бактерій та виникненню інфекцій. Якщо ти надаєш перевагу активному способові життя, у пригоді стануть серветки для інтимної гігієни. Вони забезпечать чистоту й свіжість інтимної зони, навіть якщо у твоєму розпорядженні є лише громадська вбиральня, а можливість прийняти повноцінний душ з'явиться не скоро.

Якщо ти наближаєшся до менопаузи, тобі слід обрати засоби для інтимної гігієни зі зволожувальними властивостями, які зможуть зарадити сухості піхви. Існують навіть засоби, спеціально розроблені для догляду за шкірою після воскової депіляції чи гоління, які допомагають заспокоїти шкіру інтимної зони й запобігають подразненню.

Докладніше про інтимну гігієну й спеціальні засоби читайте в статті «Інтимна гігієна і щоденні звички».

Продовжити читати

Дізнайся більше