Різні види росту лобкового волосся

Сьогодні видалення лобкового волосся дуже поширене серед жінок. Хоча нічого поганого в тому, що воно росте в інтимній зоні, немає.

Зрештою, природа наділила лобкове волосся певною функцією, яку воно повинно виконувати: воно захищає чутливу інтимну зону від тертя та інфекцій. І все ж чимало молодих жінок повністю видаляють лобкове волосся, тому що, за їхніми словами, відчуття чистоти інтимної зони в них не з'являється доти, доки там залишається лобкове волосся.

Безумовно, якщо ти вирішиш залишити лобкове волосся, воно може час від часу пріти, а отже, щоб уникнути цього, його потрібно регулярно підрізати. Але зовсім не обов'язково видаляти його повністю. Цей вибір ти повинна зробити самостійно, беручи до уваги свої пріоритети й відчуття.

Якщо ти все ж таки вирішиш частково або повністю видалити лобкове волосся, тобі потрібно буде вжити певних заходів для уникнення вростання волосся або запалення волосяних фолікулів. Не слід намагатися голити волосся в зоні бікіні: будь-який необережний рух може призвести до порізу. Якщо ти вже ведеш статеве життя, пам'ятай, що відсутність лобкового волосся підвищує ймовірність передачі венеричних захворювань через численні мікротравми шкіри. Ніколи не використовуй креми для епіляції для видалення волосся в зоні бікіні. Вони можуть викликати подразнення чутливих зон піхви.

Найбезпечнішими способами видалення волосся в інтимній зоні вважаються лазерна й електроепіляція. Їх проводять професійні дерматологи в надійних спеціалізованих закладах. Після процедури ретельно дотримуйся всіх указівок щодо догляду за обробленими зонами. Однак ці процедури можуть виявитися досить дорогими.

Чимало жінок обирають воскову депіляцію, і якщо ти одна з них, завжди пам'ятай про ризики, які супроводжують цей спосіб видалення небажаного волосся: вростання волосин, інфекція волосяних фолікулів і навіть опіки. Також існує незначна ймовірність занесення при цьому серйозної інфекції, наприклад, запалення підшкірної клітковини. Саме тому тобі потрібно або проводити цю процедуру самостійно, або звертатися в надійну клініку, у якій дотримуються стандартів гігієни й використовують лише новий віск. Завжди перевіряй, чи лопатка й віск, якими користується косметолог, нові. Після воскової депіляції нанось на подразнені ділянки шкіри зволожувальний крем з екстрактом алое вера чи кокосовою олією — це допоможе їй заспокоїтися й швидше загоїтися.

Якщо ти сама проводиш воскову депіляцію чи голиш лобкове волосся, приймаючи душ, май на увазі, що піна для догляду за шкірою після депіляції Libresse Intimate Mousse містить екстракт календули, який заспокоює й зволожує ніжну шкіру в інтимній зоні. Для запобігання вростанню волосся користуйся спеціальними засобами-ексфоліантами. Через кілька днів ти можеш повернутися до використання своїх звичних засобів, таких як Libresse очищуючий гель для інтимних зон. І можливо, ти захочеш скористатися щоденними прокладками Libresse Multistyle, які забезпечуватимуть тобі відчуття свіжості щодня.

Якщо ж ти не хочеш повністю позбуватися лобкового волосся, ми рекомендуємо регулярно підрізати його. Найзручніше це робити чистими манікюрними ножицями. Це допоможе підтримувати чистоту, свіжість і здоров'я інтимної зони, а тобі забезпечить відчуття комфорту.

Пам'ятай: видалення лобкового волосся — це твій особистий вибір. Роби так, як вважаєш за краще.

Продовжити читати

Дізнайся більше