Плавчиня

Займатися плаванням під час менструації легко! Серйозно. Навпаки, воно допомагає полегшити спазми й симптоми ПМС і до того ж чудово покращує настрій.

Перед тим, як зануритися з головою в це заняття, ми радимо ознайомитися з нашими порадами.

Оскільки жіночі прокладки мають високу поглинальну здатність, використовувати їх у басейні немає сенсу, адже вони просто вберуть у себе тонни води. І це не лише виглядає непривабливо, а й абсолютно негігієнічно. Під час плавання тобі радше слід користуватися тампонами — надійним і непомітним засобом при менструації. Заміни його безпосередньо перед тим, як піти плавати, і все буде гаразд.

Якщо тебе хвилює те, що тампон теж може поглинути чимало води, ми радимо замінити його ще раз одразу ж після закінчення заняття. Існує незначна ймовірність занесення бактерій з води в басейні через тампон, тому займаючись плаванням, ти повинна ретельно дотримуватися правил гігієни: тампон слід замінити одразу ж після виходу з басейну, і ти не матимеш причин для хвилювань.

Якщо йдеться про пляж, намагайся розташуватися поблизу громадських туалетів чи кафетеріїв, щоб заміна тампонів не викликала в тебе додаткових незручностей. Під час відпочинку в дикій місцевості туалети, на жаль, відсутні, тому доводиться ховатись за найближчими кущами або ж експериментувати з такими предметами, як, наприклад, пляжна парасолька. Що б ти не вигадала, пам'ятай: плавання під час менструації можливе. Для цього тобі просто потрібно все спланувати заздалегідь і запастися захисними засобами.

Звичайно, якщо тобі не подобається користуватися тампонами, у дні рясних виділень доведеться відмовитися від плавання. У такому разі просто поясни своєму вчителеві з фізкультури, що в тебе місячні, і посидь протягом заняття в цей день. Щойно виділення стануть менш рясними, ти зможеш плавати без будь-якого додаткового захисту.

Міфи і факти про плавання під час менструації

Вода
Міф 1: Місячні припиняються під час плавання.

Правда: Ні. Кров не може виділятися з піхви, оскільки зовні на неї тисне вода в басейні, однак місячні точно не припиняються.

збільшення ваги
Міф 2: Вода в басейні стане червоною.

Правда: І знову ні. Тампон вбирає в себе всю кров, тому тобі не слід хвилюватися про «червоний слід» позаду себе.

Акула
Міф 3: На дівчат із місячними нападають акули.

Правда: Усупереч поширеному переконанню, акули не здатні відчути на відстані твою кров і прийняти тебе за свій обід.

спазми
Міф 4: Через плавання сильні болі при місячних стануть інтенсивнішими. [3]

Правда: Повна нісенітниця. Легкі фізичні вправи, такі як плавання, навпаки можуть полегшити менструальний біль.

Продовжити читати

Дізнайся більше